Stowarzyszenie Aeroklub Aviator zostało założone w 2019 roku, w chwili obecnej zrzesza już kilkudziesięciu pilotów samolotowych, szybowcowych, balonowych. Nasi Instruktorzy kształcą, egzaminują oraz podnoszą kwalifikacje także uczniów pilotów i pilotów licencjonowanych spoza naszego Stowarzyszenia.

Zrzeszeni w Aeroklubie Aviator licencjonowani piloci, uczniowie oraz fascynacji lotnictwa należą do różnych grup zawodowych. Są wśród nas osoby zajmujące się lotnictwem profesjonalnie oraz zgrana grupa osób dla których lotnictwo jest aktywnością dodatkową. Między innymi lekarze, prawnicy, inżynierowie, architekci, ekonomiści, biznesmeni, specjaliści bardziej niszowych specjalności. Ale również zawodowi instruktorzy lotniczy, emerytowani piloci oblatywacze, studenci.

Łączy nas wspólna pasja lotnicza oraz restrykcyjna dbałość o sprzęt, który wspólnie użytkujemy. Za podstawę naszej aktywności przyjmujemy budowę wzorcowych relacji międzyludzkich oraz systematyczne doskonalenie umiejętności lotniczych.

Jeśli chcesz z nami rozwijać swoją lotniczą pasję
możesz napisać lub zatelefonować