Andrzej Kisiel: Prezes Aeroklubu Aviator, Prezes Zarządu AMC Aviation Sp. z o.o., firmy wyspecjalizowanej w kompleksowej obsłudze segmentu lotnictwa biznesowego oraz prywatnego. Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, certyfikowany Mechanik Lotniczy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Marek Tybura: Wiceprezes oraz Kierownik Szkolenia w Aeroklubie Aviator od ponad 30 lat związany profesjonalnie z lotnictwem. Nalot na samolotach ponad 12 tysięcy godzin, na 40 typach samolotów. W tym jako instruktor samolotowy 11 tysięcy godzin. Jest także pilotem balonowym oraz instruktorem szybowcowym. Nalot 1600 godzin na 30 typach szybowców. Od 2005 roku Egzaminator Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej ULC, organizator kilkudziesięciu rajdów samolotowych, obozów szybowcowych, imprez lotniczych. Mechanik samolotowy, szybowcowy, balonowy.

Możesz skontaktować się bezpośrednio
z Zarządem mailowo lub telefonicznie