Stowarzyszenie Aeroklub Aviator zostało założone w 2019 roku, obecnie zrzesza już kilkudziesięciu pilotów samolotowych, szybowcowych, balonowych. Nasi Instruktorzy kształcą, egzaminują oraz podnoszą kwalifikacje naszych członków, ale także uczniów pilotów i pilotów licencjonowanych spoza naszego Stowarzyszenia.

Aeroklub Aviator zrzesza profesjonalistów związanych zawodowo z branżą lotniczą, pilotów prywatnych, fascynatów lotnictwa. Cele naszej aktywności to przede wszystkim: wspieranie, promocja, upowszechnianie sportów lotniczych, szkolenie oraz doskonalenie kadry lotniczej, integracja środowiska lotniczego.

Członków Aeroklubu Aviator łączy wspólna pasja lotnicza oraz restrykcyjna dbałość o sprzęt, który wspólnie użytkujemy. W naszym Stowarzyszeniu za podstawę przyjmujemy budowę wzorcowych relacji międzyludzkich, systematyczne doskonalenie umiejętności personelu lotniczego, radość z każdego lotu.

Jesteśmy Członkiem Zwyczajnym Aeroklubu Polskiego oraz Licencjonowanym Klubem Sportowym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną
Możesz także odwiedzić nasz profil na Facebook, LinkedIn, YouTube